Любопытно узнать что-то новое

Ответить
Аватара пользователя
Песок в тапках
Сообщения: 48
Зарегистрирован: 10 фев 2021, 00:36

Любопытно узнать что-то новое

Сообщение Песок в тапках » 27 фев 2021, 10:39

Вы любите узнавать что-то новое, где ищете инфу по этому вопросу?
Хотелось бы узнать об этом подробнее, подкиньте прикольные сайты.
Спасибо.

Аватара пользователя
СтабильноеCоединение
Сообщения: 52
Зарегистрирован: 22 янв 2021, 17:40

Любопытно узнать что-то новое

Сообщение СтабильноеCоединение » 04 мар 2021, 00:21

Я в Телеграме подписался на чат-бот по новостям - каждое утро присылают интересную свежую подборку.

Аватара пользователя
ulalu
Сообщения: 111
Зарегистрирован: 12 сен 2019, 10:28

Любопытно узнать что-то новое

Сообщение ulalu » 04 мар 2021, 00:22

Кожен день читаю новини, навіть тодi, коли...сьогоднi, коли i голова болить i в цiлому відчуваю себе не дуже добре. З чого б це? Відповідь на це питання і знайшла читаючи Sundries https://sundries.com.ua/
де вичитала про те, що березень буде складним для метеозалежних. І вже помітила, що він не буде - він є! Вчора були головні болі, сгодня прокинулася проблема з судинами. Буду тепер стежити за новинами і дивитися, коли там закінчаться спалахи на сонці.

Аватара пользователя
MarryKD
Сообщения: 176
Зарегистрирован: 01 авг 2020, 16:24

Любопытно узнать что-то новое

Сообщение MarryKD » 06 май 2021, 14:21

Не все, що відбувається в світі, потрібно знати і бачити - це я вже для себе зрозуміла і занесла в щоденник, як одну з основних життєвих догм. Іноді краще не знімати рожеві окуляри і не видять всій і не знати про бруд, яка так і лізе з людських вчинків. Тому я ніколи не дивлюся кримінальні новини, хоча вони часом спливають самі в стрічці - тоді можу і подивитися, але якщо щось не сподобається, тут же вимикаю. Як на мене, то новини повинні нест надію на краще, а гіршого ми і в комунальних платіжках надивилися. Тому найчастіше читаю https://litsa.com.ua/ про наші місцеві новини (новини Дніпра).

Аватара пользователя
Крайла
Сообщения: 7
Зарегистрирован: 31 мар 2021, 22:05

Любопытно узнать что-то новое

Сообщение Крайла » 08 июн 2021, 16:09

Энциклопедию почитайте, и вы много чего узнаете!!!

Ответить

Вернуться в «Наука»