Стоматологiя

Ответить
Аватара пользователя
Гермиона
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 27 фев 2020, 17:01

Стоматологiя

Сообщение Гермиона » 29 фев 2020, 13:24

Часто п'ю каву, чай - і є шкідлива звичка палити. Від цього, мої зуби втратили свій гарний білосніжний вигляд, і стали виглядати тьмяними і негарними. Хочу їх відбілити - наскільки це безпечно для емалі? Запропонуйте гарну стоматологічну клініку у Львові.

Аватара пользователя
Домовой
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 29 фев 2020, 10:16

Стоматологiя

Сообщение Домовой » 29 фев 2020, 13:31

Якщо ви самі розумієте, що вживаєте багато кофеїну у напоях, може варто замислитися про меньше вживання? Так як навіть якщо ви відбілити зуби - все повернеться на круги своя.

Аватара пользователя
Брунгильда
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 25 фев 2020, 19:06

Стоматологiя

Сообщение Брунгильда » 29 фев 2020, 13:46

Звичайно, гарна білосніжна посмішка важлива кожній людині, і особливо жінці. Якщо до чоловіків з жовтими зубами поблажливе ставлення, то до жінки зовсім інше - негативне. Тому потрібно завжди стежити за станом своїх зубів, і якщо вже так склалася ситуація що треба їх відбілити - не бійтеся професійного відбілювання в клініці. З приводу відбілювання зубів во Львовi, спробуйте звернеться наприклад в цю стоматологію https://symmetrica.ua/

Аватара пользователя
Шурик
Сообщения: 50
Зарегистрирован: 27 фев 2020, 23:17

Стоматологiя

Сообщение Шурик » 29 фев 2020, 13:53

Я пробував вибілювати зуби за допомогою капи і нанесенням спеціального засобу всередину, в домашніх умовах. Результат цілком непоганий, скажу я вам. Теж курю і є проблема жовтизни емалі.

Ответить

Вернуться в «Здоровье и спорт»